Miks on meie firma nimi vinca minor

Vinca Minor on ladina keelne nimi taimele, mida eesti keeles kutsutakse 'väike igihali'. Ta on populaarseim kalmude pinnakatja nii Hollandis, Saksamaal, kui ka Eestis. Ja just seepärast on ka meie ettevõtte saanud nimeks Vinca Minor - ja seepärast kaunistab ka meie logo see taim.

Kui vaatate meie lehel olevaid pilte siis märkate, et meil on näitena igal pool toodud selliseid kalme, kus on kalmud kaetud pinnakatjaga.. Seda just seepärast, et meie arvates on see lihtsalt imekaunis. Eestlastel on arvamus, et liiv on kõige vähem hoolt vajav pinnakate kalmule.. Kahjuks peame Teie illusioone natuke rikkuma. Liiv vajab vähemalt korra 2 nädala tagant hoolt, et puhastada see sinna tuulega kandunud prügist, umbrohuseemetest ning kasvama hakanud umbrohust.
Kui aga katta see näiteks pinnakattetaimega - siis sel juhul, kui pinnakattetaim on korrektselt katnud kalmu, ei ole seal enam ruumi umbrohule - ta jääb lihtsalt nälga - nii valguse, kui ka toitainete osas.
Eestis algab kalmistuhooaeg märtsi lõpus/aprilli alguses - see on parim aeg, et alustada istutamistega - kuna maa on veel märg ja kõik läheb imehästi kasvama.
Oleme valmis aitame Teil teha just sel kevadel oma lähedaste kalmud imekauniks.

Järgmine
Mis on kalmukujundus

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: